Adatrögzítő munkatárs

Adminisztráció / Asszisztencia / Iroda
Budapest

A NetPincér, a hazai online ételrendelés piacvezetője

Adatrögzítő

munkatársat keres!

      A NetPincér lendületes csapata újgenerációs ételrendelési platformot épít ki. 20 éve gondoskodunk éhes emberek kiszolgálásáról, fantasztikus rendelési élményt nyújtva. Cégünk a frankfurti tőzsdén jegyzett Delivery Hero része, amely több mint 40 országban van jelen világszerte.

      Biztosak vagyunk abban, hogy sikereink kulcsa azok az emberek, akik velünk együtt építik a céget.

      Dolgozz velünk a vendégeinkért!

      A munkavégzés helye

      Új, tágas irodánk közvetlenül a Corvinus Egyetem mellett a Czuczor utca 2. szám alatt található.

      A munkakör célja

      Fantasztikus rendelési élmény nyújtása.

      Miért vagyunk jó választás?

      • Lendületes, vidám, mosolygós kollégák biztosítják a családias hangulatú, inspiráló környezetet
      • Az irodánk könnyen megközelíthető a város bármely pontjáról
      • Az egészség jegyében együtt gyümölcsnapozunk
      • A diéta elmaradhatatlan csalónapját is biztosítjuk pizza napjainkkal
      • A kávé és tea imádók igényeit is kielégítjük
      • Születésnapos kollégáinkat közös tortázással ünnepeljük
      • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
      • Rugalmas munkavégzési lehetőség, a beosztás a munkavállalók igényein alapszik
      • Csapatépítő programjaink felejthetetlen élmények
      • Próbaidő alatti szabadság igénybevétele nem okoz problémát

      Az állás betöltéséhez előnyt jelent

      • Angol kommunikációs szint
      • Adatrögzítő tapasztalat

      Fő feladatok

      • Partnereink által kért módosítások, adminisztrációs tevékenységek elvégzése.
      • Ügyfélkezelés írásban és telefonon, éttermeinkkel és vásárlóinkkal való kapcsolattartás

      Elvárások

      • Érettségi bizonyítvány
      • Vakon gépelés
      • Monotonitás tűrés
      • Jó kommunikációs készség
      • Udvarias, empatikus, kedves jellem

      Munkavégzés jellege

      H-P 8:30- 17:00 (két hetente hétvégi munkavégzés 08:00-16:30)

      Állás áttekintése

      • 2019-07-26
      • Budapest IX. kerület
      Érdekel

      Szolgáltatja a