Értékesítő munkatárs

Értékesítés / Kereskedelem
Országos

A NetPincér, a hazai online ételrendelés piacvezetője

Értékesítő

munkatársat keres!

    A NetPincér lendületes csapata újgenerációs ételrendelési platformot épít ki. 20 éve gondoskodunk éhes emberek kiszolgálásáról, fantasztikus rendelési élményt nyújtva. Cégünk a frankfurti tőzsdén jegyzett Delivery Hero része, amely több mint 40 országban van jelen világszerte.

    Biztosak vagyunk abban, hogy sikereink kulcsa azok az emberek, akik velünk együtt építik a céget.

    Jelenleg Utazó értékesítő munkatársat keresünk, aki új partnerek felkutatásával segít, hogy szolgáltatásunk szélesebb körben elérhető legyen vásárlóink számára.

    Dolgozz velünk a vendégeinkért!

    A munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely
    Irodánk közvetlenül a Corvinus Egyetem mellett a Czuczor utca 2. sz alatt található

    Miért vagyunk jó választás?

    Amit kínálunk:

    • Folyamatos szakmai fejlődés
    • Hosszútávú együttműködés
    • Versenyképes fizetés
    • Juttatások: alap + havi bónusz

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent

    • Saját gépkocsi

    Fő feladatok

    • Értékesítés, új potenciális partnerek felkutatása
    • Hunter feladatok ellátása előre meghatározott terv alapján
    • Riportálás az étterem látogatásokról
    • Folyamatos kapcsolattartás, valamint az üzleti partnerek tájékoztatása
    • Reklámanyagok és eszközök megfelelő kihelyezése és használata
    • Szerződések előkészítése, megkötése és gondozása

    Elvárások

    • Értékesítési affinitás, teljesítményorientáció
    • Eredmény és ügyfélorientált gondolkodás
    • Stratégiai és tulajdonosi szemlélet
    • Jó kommunikációs, tárgyaló és problémamegoldó készség
    • Ügyfélközpontú gondolkodás
    • Önálló munkavégzés, időbeosztás
    • "B" kat. jogosítvány és vezetési gyakorlat

    Munkavégzés jellege

    Rugalmas munkaidő

    Állás áttekintése

    • 2019-07-26
    Érdekel

    Szolgáltatja a