Junior HR Manager

HR
Budapest

A NetPincér, a hazai online ételrendelés piacvezetője

munkatársat keres!

A NetPincér lendületes csapata újgenerációs ételrendelési platformot épít ki. 20 éve gondoskodunk éhes emberek kiszolgálásáról, fantasztikus rendelési élményt nyújtva. Cégünk a frankfurti tőzsdén jegyzett Delivery Hero része, amely több mint 40 országban van jelen világszerte.

Biztosak vagyunk abban, hogy sikereink kulcsa azok az emberek, akik velünk együtt építik a céget.

Dolgozz velünk vendégeinkért!

A munkavégzés helye

Új, tágas irodánk közvetlenül a Corvinus Egyetem mellett a Czuczor utca 2. szám alatt található.

Miért vagyunk jó választás?

  • Lendületes, vidám, mosolygós kollégák biztosítják a családias hangulatú, inspiráló környezetet
  • Az irodánk könnyen megközelíthető a város bármely pontjáról
  • Az egészség jegyében együtt gyümölcsnapozunk
  • A diéta elmaradhatatlan csalónapját is biztosítjuk pizza napjainkkal
  • A kávé és tea imádók igényeit is kielégítjük
  • Születésnapos kollégáinkat közös tortázással ünnepeljük
  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség, a beosztás a munkavállalók igényein alapszik
  • Csapatépítő programjaink felejthetetlen élmények
  • Próbaidő alatti szabadság igénybevétele nem okoz problémát

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Fő feladatok

  • Toborzás-kiválasztási feladatokban való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás és kommunikáció a futárflottával, visszajelzések biztosítása a futárok felé
  • Onboarding folyamatok irányítása
  • Munkavégzéshez szükséges eszközökkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Belső szervezetfejlesztésben, motivációs és jutalmazási folyamatok működtetésében való részvétel
  • Általános adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Középfokú vagy társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Proaktív, rugalmas, önálló személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Állás áttekintése

  • 2019-07-26
  • Budapest IX. kerület
Érdekel

Szolgáltatja a